Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya hesaplarınızı yönetirken müşterileriniz ile ilk iletişiminizi sağlayalım.

Günümüzde Facebook'u 2.49 milyar, Instagram'ı 1.0 milyar, Twitter'ı 340 milyon, Youtube'u ise 1.9 milyar, aylık aktif kullanıcı kullanıyor. Önceden markaların kitlelere ulaşmak için kullandığı gazete ve televizyon reklamları yerini anlık olarak sonuçlarının değerlendirilebildiği sosyal medya reklalarına bırakmaya başladı. Artan dünya nüfusu ve gelişen teknoloji ile beraber sosyal medyanın da kitlesi her geçen gün artmaya devam ediyor. Erken zamanda doğru strateji ile yapılan sosyal medya reklam yatırımları, ileride size tahmin ettiğinizden çok daha fazla şey kazandıracaktır. 

● Instagram: Günümüz sosyal ağlarında en çok kullanılan fotoğraf ve video paylaşım platformudur. Doğru hedeflenmiş reklam çalışmaları ile hedef kitlenize ulaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

● Facebook: Facebook ile birçok alandaki tüketiciye ulaşmanız mümkün. Bunun için hedeflediğiniz müşterilerin hangi sayfa ve gruplarla etkileşimde bulunduğunu öğrenmeniz gerekecektir.

● Twitter: Yeni bir işletme geliştirmeye çalışıyorsanız ve marka bilinirliğinizi hızlı bir şekilde yaymayı hedefliyorsanız Twitter sizler için iyi bir pazarlama alanı olacaktır.

● Linkedin: Profesyonellere, işletme sahiplerine, B2B liderlere ve hedef müşterilere ulaşmak için, Linkedin ayrıcalıklı bir sosyal ağ aracıdır.

●YouTube:  Video içerik platformu youtube sayesinde hedef kitle ve potansiyel müşterilerinizle etkili bir iletişim kurmanız mümkün. Milyonlarca kullanıcının erişim sağladığı sosyal ağ olmasının yanında arama motoru olarak da kullanılan Youtube, hedefinize ulaşmanız konusunda etkisi yüksek olacaktır.

Müşterileriniz ile aranızdaki iletişimin

Başlangıç noktasıyız...

Sosyal Medya Yönetimi